Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class.

0

Zkouší někdo tuhle nebezpečnou kombinaci fake OTA + Alitalia? Z Německa do Tokia za 12.200 Kč (A320 + B777)

http://www.momondo.cz/flightsear...e&NA=false


az-c-nrt.png

0 Citovat

Já koupil 25.12. - 2.1. před hoďkou

0 Citovat

je to lákavé, ale minule to prej přebukovali do economy a refund trval několik měsíců.

0 Citovat

https://www.kayak.de/flights/FRA...e/business

0 Citovat

Jedna zkušenost mně bohatě stačila...

0 Citovat

Minule to byla chyba aerolinka, která se k tomu postavila správně – rerouting nebo full refund.

Teď je to chyba agentur, což aerolinku nezajímá. Otázkou jak k tomu budou přistupovat agentury a jak dlouho dokáže ve vzduchu létat Alitalia.

0 Citovat

Jaké OTA poslaly etix – drží? Zkusil jsem flugladen.de v 19:30 a už bylo pozdě, nic nedorazilo.

0 Citovat

no len naozaj aby do tedy nekrachli :D

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Jaké OTA poslaly etix – drží? Zkusil jsem flugladen.de v 19:30 a už bylo pozdě, nic nedorazilo.

Travel2be za 11 min (22:37) od rezervace, jinak velikonční termíny jdou stále.

0 Citovat

Tak jsem ještě stihl taky dát gól ve 22:15 na zářijový termín přes Travelgenio za 500 € + 50 € fee. Nakonec ale z Frankfurtu, Mnichov mi to už nebralo.

0 Citovat

travelgenio poslal e-tix, zatím drží

0 Citovat

úplný OT, ale vysvětlete mi někdo jak je možné, že většina kiksů a errorů je vždy u ALITALIE :) ... taky jsem s nima jeden error proletěl ... ale ruku na srdce > jsou děsní :-D v každém, směru zajebat kufr to jsem jaktěživ nezažil a neslyšel :-D

0 Citovat

vsak Taliani, klasika a v spolupraci s pochybnou OTA, jedna radost :)

0 Citovat

Za sebe se musím Alitalia zastat, proletěl sem před 2ma rokama error do Jižní Koreje, kde sem zpátky potkal Dejva s Prokym, a dále pak lety do Milána a Londýna, je pravda, že to bylo v premium economy, servis byl standartně dobrý, lety na čas, žádný problém si nevybavuju, stjejně tak dobrý jídlo na úrovni tureckých aerolinek a zábavní systém fungoval precizně.

U této akce mě trochu znervozňuje, že jedinné zobrazení, že se jedná o tarifní třídu "C", je v systému Travel2be, na Amadeusovi a u Alitalia to není nikde vidět, žádný "C" , žádný slovo business. Když jsem včera zkoušel před nákupem zadat třídu premium economy, házelo to úplně stejný ceny, tak aby nedošlo na snížení do této cestovní třídy.

0 Citovat

Jestli jsi nakoupil, udělej si seating na airfrance.de s eticket číslem. Vše se hází do byznysu. Víc mě děsí ten klid okolo celé akce...

0 Citovat

To jsem udělal, no a na Saudi to zas místo "C" vyhazuje "J", což je stejná byznys class i se stejnou náloží mil, jen zas ta odlišnost.

0 Citovat

na FT se začínají množit komenty typu "cancelled and full refund".. jak vy?

0 Citovat

jinak v aktuální sale jak píše kolega vedle, z PRG nejlépe vychází CAN za 38k (A380) popř DEL za 40 (787)

0 Citovat

Ruší to flugladen a jeho další odnože (cheaptickets)... Taky mi dorazil stejný mail, na nevystavenou letenku. Budu doufat, že mé nejdražší letenky za 500 € uniknout robotovi zkázy a zůstanou vystavené :)

0 Citovat

Na Airfrance i Checkmytrip jsou všechny lety zrušené a pod nima vidím nové přebookované lety do economy, Travel2be zatím nic. Má smysl posílat skeny obrazovky při objednávání nebo rovnou zažádat o vrácení financí?

0 Citovat

měl jsem přes travelgenio a ozvali se a nabídli vrácení nebo refund do 10 prac. dnů

0 Citovat

Vrácení nebo refund? Možnost dle EU na vrácení 75 % asi nic, že?

0 Citovat

Z Amsterdamu na Velikonoční ostrovy v Céčku za 43 tisíc (Delta + LATAM)

https://www.cestujlevne.com/lete...el_class=B

0 Citovat

pro OW flyery, stále funguje CAI-HNL okolo 1700$.. cai z celého srdce nenávidím ale "you can't beat the price" a BA létá z nového T2 takže jsem in na říjen

0